Haber

EŞİM İÇİN YENİDEN MÜZIĞE BAŞLADIM

“EŞİM İÇİN YENİDEN MÜZIĞE BAŞLADIM”

Ozan Orhon Mustafa Arapoğlu’nun söz ve müziğiyle yeni modülünü müzikseverlerle buluşturdu. 52 yaşındaki pop yıldızı, “Erkan Nas’ın yönetmenliğini yaptığı klibe çektiğim şarkımın adı ‘Depresyon’ ama şu anda depresyonda değilim ve çok mutluyum.”

Üç yıl öncesine kadar depresyonda olduğunu ve dokuz yıl boyunca müzikten uzak kaldığını belirten Orhon, “Gözden ıraktı, gönülden ıraktı. Ama artık geri döndüm.”

Kıbrıs’ta müziğe kırgın ve bunalımda yaşarken, üç yıl önce eşim Selcan’la tanıştım ve evlendim. “Bu yüzden İstanbul’a döndüm ve onun için yeniden müzik yapmaya başladım” dedi.

“EVLENDİĞİM İÇİN MUTLUYUM”

Eşi Selcan Orhan’ın yanı sıra müzik çalışmaları hakkında da konuşan Ozan Orhon, “Üç yıldır evliyim ve bütün mucizeleri onun sayesinde görüyorum. İyi ki Selcan’la evlendim, iyi ki de evlendim” dedi. BT.”

“EN BÜYÜK İLAÇ SEVGİDİR”

Bir yaşında bir kızı olan ve eşi Selcan Orhon’un ağır bir hastalık geçirdiği sanatçı, “Eşim uzun ve çok zorlu bir hastalık geçirdi.

Hala zor zamanlar yaşıyor, ben onun desteğiyim. En büyük ilaç sevgidir, birbirimize sevgiyle davrandık. “Eşim fit olacak, hatta daha da fit olacak” dedi.

“SANAT TOPLULUĞU KURTLAR MASASI”

Sanat camiasına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ozan Orhon, “Sanat camiası kurt oyunu, sanat camiası egoların savaşının yaşandığı bir dünya. Sanatçılar egolarıyla yaşar, sanatçılar kendilerine hayrandır, hepsi depresyonda. Sanat dünyasında dostluklar çok nadirdir.”

Şair

Kaynak: Magazinkolik / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu